Szczęść Boże!
Serdecznie witamy na stronie parafialnej
Msze Święte Niedzielne odprawiane są o godzinie 8.00 ; 9:30 i 11:00, w dni powszednie w czasie letnim o godzinie 19:00, w czasie zimowym o godzinie 18:00.
Biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

Telefon: 062 722-45-50
Ogłoszenia parafialne - 26 Niedziela Zwykła

1. Msze św. w najbliższym tygodniu : w poniedziałek i wtorek Msze koncelebrowane wyjątkowo o g. 18.30. Od środy Msze o g. 18.00. W środę rozpoczyna się miesiąc październik - czas modlitwy na różańcu. Od środy do soboty nabożeństwa różańcowe o g. 17.30. Po nabożeństwach rozdawane będą układanki z tajemnicami różańca św. Zachęcam do licznego udziału dzieci , młodzież oraz dorosłych... Nowenna do MBNP po środowej Mszy wieczornej.
2. Objazd chorych wyjątkowo w najbliższy I czwartek miesiąca od g. 8.30. W I czwartek różaniec za zmarłych z rocznych wypominek oraz Msza św. za wszystkich tych zmarłych. Również w czwartek Msza wynagradzająca do NSPJ od 3 Róży MR.
3. W I piątek miesiąca spowiedź od g. 17.00 do g. 18.00. W przyszłą niedzielę Msze św. o g. 8.00 ; 9.30 ; 11.00. Po Mszy o g. 11.00 nabożeństwo różańcowe.
4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty na ołtarzach : p. Julia Szyszka , p. Iwona Filipczak , p. Seweryna Pinkowska , p. Beata Pospiech , p. Maria Kazubek. Dziękuję 2 rodzinom za dary żywnościowe oraz 2 osobom za wsparcie materialne naszych prac parafialnych.
5. W najbliższy piątek wyjeżdżamy na naszą 3 dniową pielgrzymkę parafialną. Zbiórka o g. 4.45 na parkingu p/kościelnym. Wyjazd o g. 5.00. Proszę, aby wyjeżdżający byli w stanie łaski uświęcającej.
6. Przypominam o zapisach na kurs lektorski , który rozpoczynamy w sobotę 11 października w naszej Parafii.

Intencje mszalne 29.09. - 05.10.2014r.

29.09. / poniedziałek /
g.18.30 I
+ Zofię 35 r. śm., Józefa Cepów , Jana , Pelagię , Franciszka , Mariana Gąbków ,
Wiktorię , Wiktora Molendów , Jadwigę Małecką , Katarzynę , Jana Dutczaków ,