Szczęść Boże!
Serdecznie witamy na stronie parafialnej
Msze Święte Niedzielne odprawiane są o godzinie 8.00 ; 9:30 i 11:00, w dni powszednie w czasie letnim o godzinie 19:00, w czasie zimowym o godzinie 18:00.
Biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

Telefon: 062 722-45-50
Ogłoszenia parafialne - XXII Niedziela Zwykła

1. Msze św. w tygodniu zgodnie z podanymi za chwilę intencjami. Msze wieczorne zasadniczo o g. 18.00 a w niedzielę o g. 8.00 ; 9.30 ; 11.00.
2. We wtorek rozpoczyna się kolejny nowy rok szkolno - katechetyczny - Msza z tej okazji we wtorek w kościele o g. 9.00. Proszę chórek parafialny o oprawę muzyczną. Również we wtorek przypada 76 r. wybuchu II wojny światowej - nie wolno nam Polakom zapomnieć o tej wielkiej tragedii ; po Mszy wieczornej wystawienie NS i modlitwa za wszystkich, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny - Polski.
3. Dziękuję za sprzątanie kościoła , za kwiaty : p. Ibron Janina , p. Chmielarz Aldona , p. Sobczak Anna , p. Rychlik Łucja . Są jeszcze 2 wolne miejsca na wyjazd na Śląski Octoberfest. Zapisy u p. Z. Ciepłego.
4. Nawiązując do ubiegłotygodniowej uroczystości dożynkowej raz jeszcze dziękuję za wykonanie wieńca dożynkowego , dziękuję za piękny - kolorowy korowód dożynkowy , za przystrojone domy i obejścia , dziękuję p. sołtysowi wraz z Radą Sołecką i tym, którzy przygotowali uroczystość dożynkową oraz tym, którzy ją ubogacili swoją obecnością. . Osobne podziękowanie drogą pisemną wystosowałem pod adresem Orkiestry Staromiejskiej i towarzyszącej im grupie mażoretek Sigma na ręce p. Krzysztofa Pydyńskiego - dyrektora i kierownika artystycznego orkiestry. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
5. W I piątek miesiąca spowiedź od g. 16.30 - 17.00 oraz od 17.30 - 18.00. Do chorych w I piątek udaję się od g. 8.30.
6. Można zapisywać się na płytę DVD z tegorocznych dożynek.

Intencje mszalne 31.08. - 06.09.2015r.

31.08. / poniedziałek /
+ Franciszka Koniarka / z pogrzebowych /
g. 18.00 + Władysława Florkowskiego od Idziego Poczty z Lipowca / z pogrzebowych /

01.09. / wtorek /