Szczęść Boże!
Serdecznie witamy na stronie parafialnej
Msze Święte Niedzielne odprawiane są o godzinie 8.00 ; 9:30 i 11:00, w dni powszednie w czasie letnim o godzinie 19:00, w czasie zimowym o godzinie 18:00.
Biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

Telefon: 062 722-45-50
Ogłoszenia parafialne - 29 Niedziela Zwykła

1. Msze św. w najbliższym tygodniu : od poniedziałku do piątku Msze św. o g. 18.00 oraz o g. 18.30. W poniedziałek o g. 18.30 Msza zbiorowa z int. pogrzebowych. Nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 17.30. Nowenna do MBNP w środę po Mszy wieczornej o g. 18.30. W środę wspominamy w liturgii św. JP II - po Mszach adoracja jego relikwii. Przyszła niedziela to zarazem niedziela powołań w naszym dekanacie zdunowskim - Msze św. o g. 8.00 ; 9.30 ; 11.00. Na Mszach swoim świadectwem powołania podzielą się bracia klerycy, którzy przybędą do nas z WSD w Kaliszu. Klerycy zbiorą też na Mszach ofiary na tacę , które w całości przeznaczone zostaną na kształcenie przyszłych kapłanów. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzą klerycy zaraz po Mszy o g. 11.00.
2. Dziękuję za sprzątanie kościoła , za kwiaty i za ofiarę : p. Radziszewska Teresa , p. Ciepła Barbara , p. Jakubowska Maria , p. Skiba Ewa. Dziękuję 3 rodzinom za dary żywnościowe oraz 2 rodzinom za wsparcie materialne naszych prac parafialnych.
3. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki za dusze zmarłych.
4. W najbliższą sobotę o g. 9.00 w naszym kościele ostatnie spotkanie w ramach dekanalnego kursu lektorskiego, zakończone Mszą św. o g.11.00 z obrzędem ustanowienia nowych lektorów.
5. W najbliższy weekend z soboty na niedzielę przechodzimy na czas zimowy - wskazówki zegarów przesuwamy z g. 3.00 na g. 2.00.
6. W Uroczystość Wszystkich Św. Msze św.: w kościele o g. 8.00 oraz na cmentarzu parafialnym o g. 11.00 z obrzędem poświęcenia ołtarza polowego.
7. Dziś po Mszach zbiórka ofiar do puszek na cele misyjne.
8. Zapraszam dziś na g. 15.00 na nabożeństwo różańcowe.
9. Hubert Łączewny informuje , że jeśli ktoś jest zainteresowany zdjęciami z uroczystości wprowadzenia relikwii bł. Karoliny , niechaj zgłosi się do niego do końca października.

Intencje mszalne 22.10. - 26.10.2014r.

22.10. / środa /
g.18.00
+ Mariana , Katarzynę , Tomasza Nowaków , Jadwigę , Marię , Walentego Brodalów ,
Waleriana Zielezińskiego , Helenę , Jana Matylów , Marię , Rocha , Jana , Stanisława Morglów