Szczęść Boże!
Serdecznie witamy na stronie parafialnej
Msze Święte Niedzielne odprawiane są o godzinie 8.00 ; 9:30 i 11:00, w dni powszednie w czasie letnim o godzinie 19:00, w czasie zimowym o godzinie 18:00.
Biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

Telefon: 062 722-45-50
Ogłoszenia parafialne - IV Niedziela Zwykła

1. Msze św. w najbliższym tygodniu : od poniedziałku do soboty Msze św. o g. 18.00. W poniedziałek Uroczystość Ofiarowania Pańskiego - MB Gromnicznej ; Msze św. o g. 10.00 oraz o g. 18.00 . Tego dnia przynosimy na Msze świece gromniczne, które zostaną poświęcone. Podczas wieczornej Mszy poświęcę świece komunijne i medaliki dla dzieci klasy III. W poniedziałek po Mszach zbiórka ofiar na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji. W środę po Mszy nowenna do MBNP.
2. W najbliższym tygodniu I czwartek , I piątek , I sobota m-ca. Spowiedź wyjątkowo w czwartek od g. 17.00. Nie będzie spowiedzi w piątek z racji planowanego koncertu. W czwartek o g. 18.00 różaniec za zmarłych z rocznych wypominek połączony z Mszą św. za tych zmarłych.
3. W piątek Msza zbiorowa o g.17.30. W I piątek z komunią do chorych udam się od g. 8.30.
4. W przyszłą niedzielę Msze św. o g. 8.00 ; 9.30 ; 11.00.
5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty na ołtarzach: p. Zimna Elżbieta , p. Kaik Janina , p. Bestry Karolina , p. Cepa Iwona.
6. Zwolniło się jedno miejsce na wyjazd na ferie zimowe do Zakopanego. Od 13 do 15 lutego w WSD w Kaliszu skupienie modlitewne dla młodzieży męskiej klas gimnazjalnych. Zgłoszenia do jutra .
7. Dziś o g. 16.00 na sali wiejskiej w Chwaliszewie odbędzie się karnawałowe spotkanie dla dzieci , młodzieży oraz wszystkich chętnych w tym i dorosłych prowadzone przez klaunów cyrkowych Rupherta i Rico p.t. " Karnawałowe przygody Elfa". Wstęp wolny . Zapraszam na spotkanie.

ZAPOWIEDZI P/ŚLUBNE

Michał Kaczmarek , kawaler , zam. Kuklinów Agnieszka Marszałek , panna , zam. Chwaliszew ul. Zdunowska
01.02.2015r. - II zapowiedź

Intencje mszalne 02.02. - 08.02.2015r.

02.02. / poniedziałek /
g. 10.00
+ Józefa Łączewnego / z int. pogrzebowych /
g. 18.00 I + Henryka Garbarka od kolegi Seweryna Cepy z żoną
II Za Parafian / szczególnie dzieci klasy III przygotowujące się do I Komunii św. /
03.02. / wtorek /
g. 18.00
+ Mariannę Kłopocką , zm. z r. Kłopockich , Panków i Fralów
04.02. / środa /
g. 18.00
W dniu 90. urodzin Czesławy do MBNP z podz. za przeżyte lata z prośbą o zdrowie
dalszą opiekę i Boże błog. dla całej rodziny
05.02. / czwartek /
g. 18.00 RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH Z ROCZNYCH WYPOMINEK POŁĄCZONY Z MSZĄ ŚW.

06.02./ piątek /
g. 17.30
ZBIOROWA: + Franciszka Koniarka , + Jana Paprockiego , + Józefa Pacynę ,
+ Jerzego Serka , + Henryka Serka , + Czesława Ciesiółkę , + Mariana Łączewnego