Szczęść Boże!
Serdecznie witamy na stronie parafialnej
Msze Święte Niedzielne odprawiane są o godzinie 8.00 ; 9:30 i 11:00, w dni powszednie w czasie letnim o godzinie 19:00, w czasie zimowym o godzinie 18:00.
Biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

Telefon: 062 722-45-50
Ogłoszenia parafialne - 25 Niedziela Zwykła

1. Msze św. w najbliższym tygodniu : od poniedziałku do środy Msze koncelebrowane wyjątkowo o g. 18.30. W środę nowenna do MBNP. Od czwartku do soboty Msze o g. 18.00. W piątek po Mszy wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
2. W przyszłą niedzielę Msze św. o g. 8.00 ; 9.30 ; 11.00.
3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty na ołtarzach : p. Bożena Jasik, p. Magda Ciesiółka z córką Dominiką, p. Ewa Szulc, p. Małgorzata Szulc, p. Marta Polańska
4. W najbliższą sobotę o g. 8.30 wyjeżdżamy na rozgrywki piłkarskie drużyn ministranckich do Cieszkowa. Spotkanie rozpoczyna się udziałem we Mszy św. o g. 9.00 w kościele głównym.
5. Dziękuję za złożone w ubiegłym tygodniu ofiary indywidualne na potrzeby parafialne na łączną kwotę 1 000,- zł. Dziękuję również za dary żywnościowe.
6. Przygotowując się duchowo na niezwykłe wydarzenie w naszej Parafii, jakim będzie wprowadzenie relikwii Bł. Karoliny Kózkównej , w przyszłą sobotę oraz na Mszach niedzielnych zostanie przedstawione jej życie i droga, która doprowadziła tę prostą , polską dziewczynę do świętości.
7. Już dziś informuję, że zostałem poproszony przez Ks. Dziekana naszego Dekanatu, aby zorganizować w naszej Parafii dla całego dekanatu Kurs Lektorski. Termin : spotkania w soboty: 11.10 ; 18.10 ; 25.10 w godzinach 9.00 - 12.00. Zachęcam chłopców i dziewczęta do wzięcia udziału w kursie.
8. Dziś 3 niedziela miesiąca - proszę radnych o zebranie ofiar na fundusz inwestycyjny.

Intencje mszalne 22.09. - 28.09.2014r.

22.09. / poniedziałek /
+ Marka Błaszczyka od mamy
II + Jana Paprockiego od rodziny Czechów z Biadek / z pogrzebowych /
III + Władysława Florkowskiego od rodz. Krawczyńskich / z pogrzebowych /

23.09. / wtorek /
+ Kazimierę , Czesława Szwarczyńskich , Jadwigę , Władysława Zawodnych ,
Tadeusza , Zygmunta Zawodnych , Józefa , Mariana Łączewnych , Jana Rosę
II + Henryka Serka / z intencji pogrzebowych /
III + Teresę Długiewicz / z intencji pogrzebowych /

24.09. / środa /
+ Marka Błaszczyka od rodz. Błaszczyków i Krysiów oraz + Mirosławę Błaszczyk
II + Józefa Łączewnego / z intencji pogrzebowych /
III + Franciszka Koniarka od współpracowników syna Romana ze zmiany "B"
/ z intencji pogrzebowych /

25.09. / czwartek /
g.18.00 I
+ Edwarda Kalaka , Józefa , Mariana , Agnieszkę , Ludwika Kulasów ,
Magdalenę , Józefa Sikorów
II + Czesława Ciesiółkę od siostrzenicy Basi z mężem i rodziną z Góry Śląskiej
/ z intencji pogrzebowych /

26.09./ piątek /
g. 18.00 I
+ Helenę , Martę , Tomasza , Stanisława , Irenę , Antoniego Śliwińskich , Marię ,
Wojciecha , Kazimierza Kłopockich , Siostrę Albinę Jercha , Katarzynę Panek ,
Teresę , Czesława Królak , Lecha Stagona , Luizę , Leona , Edwarda Kostrzyńskich ,
Barbarę Pieszko
II + Tadeusza Sobierajczyka od siostry Zofii z mężem i dziećmi / z int. pogrzebowych/

27.09./ sobota /
g. 17.00
W intencji Zuzanny z okazji przyjętego Chrztu Św. , rodziców i chrzestnych z podz.
za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
g. 18.00 I + Stanisława Sobańskiego od Tomasza Siudy z rodziną oraz Elżbiety i Zenona Siudy
II + Mariana Łączewnego od chrześniaka Rafała z Izą / z intencji pogrzebowych /

28.09. / niedziela /