Szczęść Boże!
Serdecznie witamy na stronie parafialnej
Msze Święte Niedzielne odprawiane są o godzinie 8.00 ; 9:30 i 11:00, w dni powszednie w czasie letnim o godzinie 19:00, w czasie zimowym o godzinie 18:00.
Biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

Telefon: 062 722-45-50
Ogłoszenia parafialne - XVII Niedziela Zwykła

1. Msze św. w tygodniu: od poniedziałku do soboty Msze wieczorne o g.19.00.
2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę : p. Szyszka Danuta , p. Filipczak Kazimiera , p. Pinkowska Seweryna , p. Pospiech Beata , p. Kazubek Maria , p. Maciejaszek Krystyna , p. Brodala Barbara , p. Sędzik Paulina , p. Maleszka Krystyna , p. Krzywda Grażyna , Ratajek Halina , p. Ciepła Teresa , p. Chwaliszewska Alicja , p. Ciepły Adam , p. Brandt Irena.
3. Do końca tygodnia można zapisywać się na płytę DVD z uroczystości wprowadzenia relikwii św. JP II.
4. Od poniedziałku można przy kościele zakupić diecezjalne kalendarze na rok 2016. Jest to zarazem nasza cegiełka wspierająca działalność WSD w Kaliszu.
5. Najbliższą sobotą rozpoczynamy miesiąc modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Dajmy dowód swoim życiem i postępowaniem, że można żyć, bawić się , wypoczywać czyli krótko mówiąc normalnie funkcjonować bez używania alkoholu.
6. Dziś ogólnie jednym słowem DZIĘKUJĘ składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do przygotowania dzisiejszej uroczystości. Szczegółowe podziękowania za tydzień.

Zapowiedzi p/ślubne Krystian Chmielarz , kawaler , zam. Chwaliszew ; Paulina Polka , panna , zam. Sulmierzyce Zapowiedź I

Intencje mszalne 27.07. -02.08.2015r.

27.07. / poniedziałek /
g. 19.00 I
+ Jerzego Serka / ostatnia z int. pogrzebowych /
II O łaskę zdrowia , opiekę MB Kalwaryjskiej i pełnię darów Ducha Św.
dla o. Sancjusza Krzysztofa z okazji imienin oraz o Boże błog. dla jego
rodziców z okazji 45. r. ślubu p. Ireny i Jana

28.07. / wtorek /
g. 19.00