Szczęść Boże!
Serdecznie witamy na stronie parafialnej
Msze Święte Niedzielne odprawiane są o godzinie 8.00 ; 9:30 i 11:00, w dni powszednie w czasie letnim o godzinie 19:00, w czasie zimowym o godzinie 18:00.
Biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

Telefon: 062 722-45-50
Ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela zwykła

1. Msze w najbliższym tygodniu: zgodnie z podanymi za chwilę intencjami.
2. Najbliższa środa to Środa Popielcowa ; Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o g. 10.00 oraz o g. 18.00. W środę obowiązuje post ścisły . W ramach nabożeństwa 40. godzinnego wprowadzającego nas w okres W. Postu dziś po Mszach św. krótka adoracja N. Sakramentu. W poniedziałek i we wtorek wystawienie NS zaraz po Mszy wieczornej do g. 19.30. Zapraszam na czuwanie modlitewne.
3. W czwartek Światowy Dzień Chorych - zapraszam na wieczorną Mszę na g. 18.00, która będzie połączona z udzieleniem sakramentu chorych . Pomóżmy przybyć na to spotkanie chorym i cierpiącym, starszym , niepełnosprawnym z naszych rodzin , Parafii.
4. W piątek o g.17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po nabożeństwie Msza św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
5. W sobotę 13. dzień miesiąca - o g. 16.30 różaniec fatimski z procesją ; po różańcu Msza niedzielna o g. 17.00.
6. Przyszła niedziela I niedziela W. Postu - Msze św. o g. 8.00 ; 9.30 ; 11.00. Gorzkie Żale za tydzień po Mszy o g. 11.00. Dziś po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek dla Sióstr Klauzurowych z naszej diecezji.
7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiarę na potrzeby Parafii: p. Magdalena Zawodna , p. Genowefa Kurc , p. Jadwiga Szwaja , p. Krystyna Baran z córką Karoliną.
8. W najbliższy wtorek spotkanie całej Rady Parafialnej na plebani o g. 19.30. Za tydzień sprawozdanie p/kolędowe i rozliczenie finansowe za miniony rok.
9. Dziękuję tym wszystkim, którzy rozebrali choinki, żłóbek . Dziękuję p. Zbigniewowi i Adamowi Ciepły za obcięcie drzew przy kościele a p. Mariuszowi Grenda za wywiezienie gałęzi. Składam serdeczne podziękowanie p. Sewerynowi Cepa za prace przy założeniu nowego zamka zabezpieczającego wejście główne do kościoła.
10. Bardzo serdecznie proszę o składanie w kopertach ofiar na daninę diecezjalną.

Intencje mszalne 08.02. - 14.02.2016r.

08.02. / poniedziałek /
g. 18.00
+ Annę w r. śm., Elżbietę , Jadwigę , Franciszka Jędrzejak , Jana Kołodzieja ,
Władysławę , Stanisława , Mieczysława Kokot , Czesława Paluszkiewicza ,