Szczęść Boże!
Serdecznie witamy na stronie parafialnej
Msze Święte Niedzielne odprawiane są o godzinie 8.00 ; 9:30 i 11:00, w dni powszednie w czasie letnim o godzinie 19:00, w czasie zimowym o godzinie 18:00.
Biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

Telefon: 062 722-45-50
Ogłoszenia parafialne - 16 Niedziela Zwykła

1. Msze św. koncelebrowane od poniedziałku do piątku o g. 19.00. W środę nowenna do MBNP. W sobotę o g. 14.00 Msza ślubna.
2. W przyszłą niedzielę Msze o g. 8.00 oraz o g. 10.00.
3. Dziś 3 niedziela miesiąca - proszę radnych o zebranie ofiar na fundusz inwestycyjny a zarazem proszę o ich dostarczenie na plebanię. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom.
4. W najbliższą sobotę ok. g. 15.00 / zaraz po ślubie / , wyjeżdżamy na tygodniowy wypoczynek wakacyjny do Jastarni. Zbiórka wyjeżdżających o g. 14.45 na parkingu przy cmentarzu. Proszę o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości.
5. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty następującym osobom: p. Kazimierz Poczta , p. Hanna Owczarzak , p. Bożena Kościelna , p. Marzena Kurzawska
6. Dziękuję jednej rodzinie za złożoną ofiarę na cele remontowe i prowadzone prace 500,- zł. ; dziękuję również dwom osobom za złożone ofiary na łączną kwotę 250,- zł. Dziękuję za ofiarowane w tygodniu dla pracowników dary żywnościowe, pieczywo . Bóg Wam zapłać.
7. Bardzo serdecznie zapraszam w najbliższy piątek na uroczystą Mszę św. po prymicyjną, którą odprawi Ks. Neoprezbiter Sancjusz Swat , bernardyn. Po Mszy każdy otrzyma z jego kapłańskich rąk błogosławieństwo prymicyjne oraz prymicyjny obrazek. Kochani, to jest niezwykłe wydarzenie a zarazem wyróżnienie dla naszej wspólnoty. Zgromadźmy się jak najliczniej w piątkowy wieczór o g. 19.00.

P O D Z I Ę K O W A N I E
RODZINA PAŃSTWA MŁYNARCZYKÓW ZA MOIM POŚREDNICTWEM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE OSP CHWALISZEW ORAZ WSZYSTKIM, KTÓRZY POMAGALI W GASZENIU I USUWANIU SKUTKÓW POŻARU. NIECH DOBRY BÓG STOKROTNIE WYNAGRODZI.

Intencje mszalne 21 - 27.07.2014r.

21.07. / poniedziałek /
+ Władysławę Sikora /ostatnia z int. pogrzebowych /
II + Floriana , Stanisława , Henrykę , Agnieszkę , Mariannę , Kazimierza Oleszyńskich ,
Bronisławę , Antoniego Hylińskich , Pelagię , Wojciecha Płonków , Mieczysławę ,