Szczęść Boże!
Serdecznie witamy na stronie parafialnej
Msze Święte Niedzielne odprawiane są o godzinie 8.00 ; 9:30 i 11:00, w dni powszednie w czasie letnim o godzinie 19:00, w czasie zimowym o godzinie 18:00.
Biuro parafialne czynne w dni powszednie bezpośrednio po Mszy Świętej.

Telefon: 062 722-45-50
Intencje mszalne 18.05. - 24.05.2015r.

18.05. / poniedziałek /
g. 18.00 I
+ Atanazego , Stanisławę , Mirosława , Gabrielę , Jana Grenda , Bronisławę ,
Franciszka Cierpka , Jadwigę Brodala , Józefa , Grzegorza Ciepłych , Jana Szulca ,
Sylwestra Kościelnego , Jana , Helenę Barczyńskich , Annę , Adama Rosowskich
II + Józefa Łączewnego / z pogrzebowych /
III + Władysława Florkowskiego od Rady Sołeckiej / z pogrzebowych /
19.05. / wtorek /
g. 19.00
+ Zofię , Seweryna , Katarzynę , Stanisława Filipczak , Marię , Brunona Włodarczyk ,
Józefa Kaika , zm. z r. Filipczaków i Włodarczyków
20.05. / środa /
Do MB Częstochowskiej i św. JP II o zdrowie o błog. dla całej rodziny oraz za
+ zm. z całej rodziny Błaszczyków , Brdysów , Krawieckich , Piaseckich , Szczygłów
Jańczów , Mazurów i Kowali
II + Andrzeja Misterka od kuzyna Zdzisława i kuzynek Krystyny , Zosi , Teresy
z Jasnego Pola / z pogrzebowych /
21.05. /czwartek /
g. 19.00 I
+ Joannę , Kazimierza , Katarzynę , Stanisława Filipczaków , Helenę , Jana Mintów ,
Władysława , Mariannę , Wojciecha Florkowskich , Cecylię , Antoniego Słabych
II + Teresę Długiewicz / z pogrzebowych /
22.05./piątek /
g. 19.00
I + Helenę , Martę , Tomasza Śliwińskich , Marka , Annę , Józefa Janyszek ,
Marię , Wojciecha Kłopockich , Marię , Sylwestra Kołodziejczyk
II + Jana Barana / z pogrzebowych /
23.05./ sobota /
g. 19.00 I
+ Joannę , Cyryla , Henryka , Irenę , Stanisława , Annę Musiał , Mariannę , Stanisława
Pospiech , Józefa , Franciszkę , Wojciecha , Stanisława , Mariana Cegłę , Janinę , Janusza
Owczarzak , Jana Wyralaka
II + Franciszka Koniarka / z pogrzebowych /
24.05. / niedziela /
g. 8.00 I
+ Stanisławę w r.śm., Stanisława Kołodziejczyków , Annę , Wojciecha Filipczaków ,
i ich rodziców
II + Jerzego Serka / z pogrzebowych /

g. 9.30 I Za Parafian i gości a szczególnie za nasze mamy z okazji ich święta
II + Mariannę , Mariannę , Józefa Walczak , Czesławę , Annę , Antoniego Kuźnickich ,
Stanisławę Kecher , Mariana , Helenę Karwik , Teodozję , Józefa Włodarczyk ,
Henryka Krysia , za dusze w czyśćcu cierpiące

g. 11.00 I + Michalinę , Jana Sworów , Irenę , Edwarda Czwojdzińskich , Paulinę Wachowiak ,
Pelagię , Franciszka , Edwarda Kalaków , Teresę , Bolesława Wałensów ,
Marię , Stanisława Migulskich , Mariannę Walczak
II Z okazji Święta Ludowego za żywych i zmarłych członków PSL int. Zarządu

Ogłoszenia parafialne - Wniebowstąpienie Pańskie

1. Msze św. w tygodniu: w poniedziałek przypadają 95. urodziny Św. JP II - Msza św. wyjątkowo o g. 18.00 . Msza św. połączona będzie z montażem słowno-muzycznym poświęconym pamięci i osobie św. JP II, przygotowanym przez dzieci i młodzież naszej Parafii pod kierunkiem katechety ZS w Chwaliszewie ks. Sebastiana Barana. Zapraszam na ten wyjątkowy wieczór, który zakończymy wspólnym nabożeństwem majowym. Od wtorku do soboty Msze o g. 19.00. Nabożeństwa majowe po Mszach wieczornych .
2. We wtorek wyjeżdżamy na pielgrzymkę po komunijną : dzieci klasy III wraz z rodzinami. Zbiórka o g. 6.50 na parkingu kościelnym. Wyjazd o g. 7.00. Zabieramy stroje komunijne , modlitewnik i różaniec oraz suchy prowiant na drogę.
3. Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego . Msze św. o g. 8.00 ; 9.30 ; 11.00.
4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty na ołtarzach: p. Małgorzata Ibron, p. Kazimierz Poczta , p. Hanna Owczarzak , p. Magdalena Młynarczyk .
5. Dziś 3. niedziela miesiąca - proszę radnych o zebranie ofiar na Fundusz Parafialny.
6. Za tydzień w niedzielę 24 maja na g. 16.00 zapraszam na spotkanie z udziałem Zespołu Tańca Ludowego "Swojacy" z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Spotkanie odbędzie się w Domu Kultury w Chwaliszewie.
7. W ubiegłym tygodniu do puszek zebraliśmy 850,- zł. jako wsparcie ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu. Bóg zapłać ofiarodawcom. Pieniądze przekazałem do Kurii Diecezjalnej.
ZAPOWIEDZI P/ŚLUBNE
Lipski Tomasz , kawaler , zam. Chwaliszew ; Nowacka Martyna , panna , zam. Sulisław